RoJHeLaT FORMUNA HOŞ GELDİNİZ

KARDEŞLİK FORUMU

AŞK çok koLaydı SEN oLunca AŞIK olunan...

Share
    RoJHeLaT
    ADMİNİSTRATÖR

Male
    Hejmara Nûçeyan : 341
    İş/Hobiler : ÖGRENCHE
    admin puanı :
    rep sistemi :
    1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-10-18

başari puani
    AKTİFLİK:
    0/0  (0/0)
    Aktiflik :: 1

AŞK çok koLaydı SEN oLunca AŞIK olunan...

Mesaj by RoJHeLaT on 9th November 2008, 18:53

Sana aşık olmak çok kolaydı bana,sesini duyduğum ilk anda başlamıştı benim aşkım sana,
    Öyle hızlı konuşuyordun ki cümlelerini takip bile edemiyordum,sesin bana bir adamdan çok bir çocuğun heyecanını yansıtıyordu,ve o çocuğun heyecanıyle bende heycanlandığımı hissediyordum,sen anlatırken bana bilmediğim şeyleri bende sanki seninle yaşıyordum o anlattığın anları,yaşamışlıklarını….
    Sen en güzel şeydin başıma gelen, sanki senden önce hiç yaşamamış gibiydim ben,seni anlatmaya yetmiyordu dağarcığımdaki sözler,kelimeler ,sonra gözlerine baktım ilk defa
    Ve o an başladım gecelere müptela olmaya,o an ilk defa şahit oldum yıldızların ne kadar yakın olduğuna, ve ilk defa ölünebilirliğini anladım bir çift göz uğruna…
    Senden önce hiç aşık olmuşmuydum yada aşk mıydı oldum sandığım,hiç bilmiyorum
    Senden öncesi varmıydı hatırlamıyorum, ellerine takılıyordu sürekli gözlerim, hareketlerini izliyordum bıkmadan sen konuşurken , ne güzeldi ellerin parmakların ne düzgündü ince uzun
    Bir çocuğun elleri gibi tertemiz masum, yanıltmamıştı beni sımsıcaktı çocuk masumluğun daki ellerin ,daha ilk dokunuşun da yakmıştı parmak uçların tenimi…
    Aşk ne güzelmiş şeymiş dedirtmiş ti! ilk busen konduğunda dudaklarıma,alkolsüz de sarhoş olunabilirmiş, içerken öğrendim! aşkı yudum yudum dudaklarından…
    İyi ki varsın dedirttin bana ilk defa, varlığın güneş gibi doğdu ruhuma, kalbim aşkın gerçek anlamını öğrendi seni gördüğüm ilk anda, sen konuşun ca susma istiyorum,sen dokununca durmanı istemiyorum,sen bakınca gözlerime bir çift göz aşkına nasıl ölünebilirmiş artık biliyorum…
    Aşk denince aklıma yalnız sen geliyorsun, sen gelince aklıma ben her yerde yüzünü görüyorum…
    Ben yalnız seni seviyorum ve yalnız sana AŞKIM diyorum…
    AŞIK olmak çok kolaydı bana aşık olduğum SEN olunca

Wext û Saet niha: 21st June 2018, 04:56